Nacházíte se: Domů > Různé akce

Různé akce

Dne 26.6.2016 naši hasiči zajišťovali požární zabezpečení a řízení dopravy na Svatojánské pouti u Šámalů. Počasí zpočátku moc nepřálo, ovšem odpoledne se ukázalo i slunce. Naštěstí nepršelo, přívaly vody z předchozího dne se neopakovali. Se zlepšováním počasí se objevovalo více a více poutníků.

Dne 18.6.2016 se naši hasiči podíleli na pořádání dětského dne v Borovičkách. Počasí se vydařilo, účast dětí byla vysoká. Hasiči pro děti postavili stan, ve kterém si každé dítě mohlo vyzkoušet "ostrý" zásah při zachraňování osob v hořícím objektu. Zde děti zachraňovali plyšáky Smějící se. Dále pro děti hasiči postavili a provozovali atrakci - nafukovací skákací hrad, tolik oblíbený malými dětmi.

Dne 30.4.2016 hasiči pořádali a zajišťovali pálení čarodějnic. Kromě dobrého jídla a pití hasiči zajistili dětem možnost sportovního vyžití. Počasí se velmi povedlo, po mnoho chladných a deštivých dnech to byl zrovna první krásný a teplý den. Čarodějnice byla upálena, ač se vatře hořet moc zrovna nechtělo Smějící se.

Tak jako každý rok hasiči 30.4.2015 zajišťovali pálení čarodějnic včetně občerstvení. Akci přálo počasí, nepršelo a byl pěkný večer. Na akci přišlo mnoho malých dětí, které zde našli možnost se řádně "vydovádět" včetně možnosti opékání špekáčků. Čarodějnice pak byla upálena a my se tak rozloučili se zimou a přivítali jaro. Teplo z ohně vše příjemně zahřálo.

Dne 29.11.2014 hasiči SDH Proseč pod Ještědem v dopoledních hodinách provedli cvičení v místní sokolovně.

Funkce FotoGalerie() není definována!

Dne 30.4.2013 hasiči našeho SDH zajišťovali pálení čarodějnic v pískovém lomu. Celá akce byla zahájen v 19:00 hod. Zajištěno bylo též občerstvení, jako alko i nealko, klobásy, byl provozován malý oheň na opékání buřtíků. Bohužel akci nepřálo počasí, bylo chladno, větrno a deštivo.

Funkce FotoGalerie() není definována!

Námětové cvičení SDH Proseč dne 3.9.2011 a následné občerstvení v lokalitě nejvýše položené části obce.

Funkce FotoGalerie() není definována!

V sobotu 18.6.2011 od 14:00 hodin proběhl v Borovičkách "Dětský den". Počasí se celkem vydařilo, ač nebylo slunce, ale naštěstí nepršelo a bylo teplo.

V sobotu 2. července od 14:00 hodin proběhnou ve Vrtkách oslavy 80.let SDH Vrtky. Všichni jsou srdečně zváni. Zábava pro všechny, hudba a občerstvení zajištěno.