Nacházíte se: Domů > SDH v okolí

SDH v okolí

Seznam webových stránek jednotek dobrovolných hasičů v našem blízkém okolí.

SDH VLČETÍN

SDH ČESKÝ DUB

SDH ROZSTÁNÍ

INFO PRO ČLENY

Trubte na poplach!!!

LOGO_1.jpg

Jednotku SDH Proseč pod Ještědem v roce 2017 podpořil LK v projektu:

Pořízení věcných prostředků PO pro jednotku SDH Proseč pod Ještědem a doplnění ochranných prostředků jednotky SDH Proseč pod Ještědem v celkové výši 33.000,- Kč.

LOGO_2.png

Sponzoří plesu

HASIČSKÁ NOC POD JEŠTĚDEM

Hasiči zvukem a obrazem

Hasiči SDH Proseč p/J na youtube

Hasiči SDH Proseč p/J na rajčeti

« Přijmeme do sboru nové dobrovolné hasiče, zájemci, pište nezávazně pro informace na email: hasici.prosec@seznam.cz »

INFO PRO OBČANY

EVIDENCE PÁLENÍ

Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. Evidence slouží jen pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru. Pro ohlášení klikněte na obrázek níže.

Zdroj: http://www.hzslk.cz

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA

150 - hasiči

158 - policie