Nacházíte se: Domů > Hasičské soutěže > Český Dub 05/2012

Český Dub 05/2012

Dne 12.5.2012 se naši hasiči zúčastnili soutěže pořádané hasiči v Českém Dubu. Soutěžilo celkem 11 družstev - 3 družstva žen a 8 družstev mužů. Závodilo se ve dvou soutěžních disciplínách. Štafeta a požární útok. Soutěž začala ve 14 hodin a skončila až v pozdních večerních hodinách.

Naši hasiči se celkově umístili na třetím, bronzovém místě. Je vidět, že náročná příprava a poctivý nácvik se vyplatil. Jako první se umístili hasiči z Březové.

Počasí se vydařilo, nepršelo, později se dokonce vyjasnilo a ukázalo se slunce. Vál silnější chladnější vítr, ale nebylo to zase tak zlé.

Více informací v níže zobrazené galerii.

Funkce FotoGalerie() není definována!